DLC GROUP BİLİŞİM VE TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

DLC Group Ailesi olarak, Yapı market ihtiyaçlarınızı beklentinize uygun ve ekonomik fiyat avantajları ile sunmayı hedefleyen, faaliyetleri ve kaliteli ürünleri ile sektöre yön veren bir konumda olan firmamız 2012 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Yapı market sektörünün ihtiyacı olan vantilatör, solar, elektrikli şömine, ısıtıcı, lazer aydınlatma, ray ve spot teknik lineer sarkıtlar ve mum ve şamdanlar konusunda uluslararası standartlara uygun ürün yelpazesine sahiptir. Yıllardır yapı sektöründe faaliyetlerine devam eden ve aydınlatma, soğutma ve dekoratif sorunlarınıza çözüm olmaya çalışan firmamız aynı zamanda bu sektöre yön veren markalar arasındadır. Geniş ürün yelpazemiz arasından ihtiyacınıza uygun modelleri toptan bir şekilde satın alarak müşterilerinize en iyi hizmeti firmamız aracılığıyla verebilmenize de zemin hazırladığımızı bilmenizi isteriz. Amacımız firmalara daha ekonomik ürün seçenekleri sunarken kaliteden de asla ödün vermemektedir. Bu doğrultuda amacını doğrudan karşılayabilecek yüzlerce model bünyemizde yerini almıştır.

Vizyonumuz

Firma olarak sizlerin hayallerini daha ön planda tutarak alışılmış ve standart ürünlerin yerine daha işlevsel ve görsel açıdan estetik görünen ürünleri bünyemize aldık. Hedefimiz Türkiye genelinde bilinen firma konumunda olmamız ve birçok firmaya aynı kurumsallıkta hizmet vermektir. Aynı zamanda firma olarak modayı yakından takip edip yaşam alanlarınız ve ofisleriniz için en iyi seçimler yapmanızı sağlıyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyen, yenilikçi yapımız sayesinde her yıl eksilmeden büyümeye devam ediyoruz. Hedeflerimizin bir kısmını gerçekleştirmiş olsak bile yeni hedefler koymaya ve bu doğrultuda büyük ölçekli firmalara hitap etmeye devam ediyoruz. Kısacası sürekli taleplerinizi karşılayacak ürün yelpazemiz ile modern yaşam tarzınıza ayak uydurmaya çalışıyoruz

Misyonumuz

Her marka kusursuz faaliyet göstererek sektörde markalaşmayı hedefler. Müşterileriniz için en iyisini düşünen bir firma iseniz ve yapı market konusunda dekoratif ve işlevsel ürünlere ihtiyacınız varsa firmamızın hizmet ve ürünlerini gözden geçirmelisiniz. Gerek işlevsel özellikleri, gerek montajı, gerekse ulaşımı konusunda tüm olumsuzlukları bir kenara bırakarak sizleri memnun etmeyi hedefleyen firmamız bu hedefine sizleri memnun ederek ulaşmıştır. Her geçen gün değişen yapı market sektöründe en iyi çözüm ortağınızın firmamız olacağını firmamız ile tanıştıktan sonra daha rahat anlayabilirsiniz.